Hab3r Son dakika haberler, günlük yurt haberleri
» 
01.04.2014 kurt seyit ve Şura son bölüm izle kurt seyit ve Şura tek parça full 720p hd izle haberi
a aa
Tarih : 02 Nisan 2014 9:59
01.04.2014 kurt seyit ve Şura son bölüm izle kurt seyit ve Şura tek parça full 720p hd izle haberi
01.04.2014 kurt seyit ve Şura son bölüm izle kurt seyit ve Şura tek parça full 720p hd izle haberi
reklam
TOPlist Health

kurt seyit Şura 4. bölüm izle. kurt seyit Şura 4. bölüm full izle. kurt seyit Şura 4. bölüm seyret. kurt seyit Şura son bölüm izle … kurt seyit Şura 4. bölüm izle, kurt seyit Şura tek parça izle, kurt seyit Şura son bölüm izle, fenomen dizi kurt seyit Şura yeni bölümü ile tıkla dizi izle

kurt seyit ve Şura 4. bölüm izle 01 nisan salı dizisi kurt seyit ve Şura bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

kurt seyit ve Şura 4. bölüm bu akşam saat 20:00’ sizlerle buluşuyor.

peki kurt seyit ve Şura dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

kurt seyit ve Şura 4. bölüm tamamini İzlemek İÇİn aŞaĞidakİ resme tiklayiniz…

kurt seyit ve Şura 4.bölüm özeti

Şura, kurt seyit’in ölüm fermanın imzalandığını bile bile aralarına bir ayrılığa daha izin vermez. kurt seyit’le beraber olduğu sürece kendisini bekleyen tehlikelere rağmen, aşkını hayatının önüne koyar. bir daha hiç ayrılmamak umuduyla kurt seyit’in doğup büyüdüğü topraklara, kırım’a doğru yola çıkarlar.

kendi hayatı ve ailesinin geleceği karşılığında en yakın arkadaşlarının hayatını ortaya koyan petro. kurt seyit ve celil’i öldürme görevini üstlenerek arkalarından kırım’a doğru yola çıkar. 

tehlikelerle başlayan yolculuk, yeni durakta daha zorlaşır. Öte yandan tatya, celil’le aşklarını sonsuza kadar mühürleyecek hediyesini hayatı pahasına korumaya çalışır. 

kurt seyit yanında hayatının aşkı, kendisi için ailesini terk etmiş biricik sevgilisi ve can dostlarıyla kırım’a gelir. Şura, yol boyunca büyüttüğü hayallerinin karşısında kurt seyit’in sözünü emir saydığı babasını ve ölesiye düşkün olduğu ailesini bulacaktır. 

DİĞER DİZİ FİLM HABERLERİ HABERLERİ

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
TOPlist Health

EN ÇOK OKUNANLAR

  • Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.