Hab3r Son dakika haberler, günlük yurt haberleri
» 
cardfinans motorlu taşıt vergisi Ödeme kampanyası 2014
a aa
Tarih : 04 Ocak 2014 20:17
cardfinans motorlu taşıt vergisi Ödeme kampanyası 2014
cardfinans motorlu taşıt vergisi Ödeme kampanyası 2014
reklam
TOPlist Health

2 – 31 ocak 2014 tarihleri arasında ödemelerinizi finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr veya finansbank Şubeleri üzerinden yapın, 50.000 tl’ye kadar 4 fırsatından yararlanın!

ayrıca bu tarih aralığında belirtilen kanallardan finansbank kredi kartları ile motorlu taşıtlar vergisi ödemelerini gerçekleştiren tüm müşterilere,3 – 4 Şubat 2014 tarihlerinde sms’le gönderilecek indirim kodu ile  5 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında www. ‘ dan belirli ürünlerden finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapacakları 200 tl üzeri ilk alışverişlerinde anında 22 tl indirim imkanıyla!

detayı:

 • 2 – 31 ocak 2014 tarihleri arasında finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr  , www.finansbank.com.tr veya finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinin, 50.000 tl’ye kadar olan kısmına 4 taksit fırsatı sunulacaktır. ayrıca bu tarih aralığında belirtilen kanallar üzerinden kredi kartları ile ödeme yapan tüm müşterilerimize, 3 – 4 Şubat 2014 tarihlerinde sms’le gönderilecek kod ile 5 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında www.n11.com ‘ dan belirli ürünlerden finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapacakları 200 tl ve üzeri ilk alışverişte geçerli 22 tl indirim fırsatı sunulacaktır.
  sms ile gönderilecek kupon kodu,www.n11.com  hesabım > kuponlarım sayfasındaki “ yeni kupon gir” alanından hesaplara tanımlanabilecektir.
 • kazanılan indirim; n11.com internet sitesinde yer alan külçe ve ziynet altın, takı, mücevher başlığı altındaki külçe, ziynet altın ve gümüş kategorisinde; seyahat, otel, bilet başlığı altındaki kategorilerde; telefon ve telefon aksesuarları başlığı altındaki sim kart ve hat kategorisinde kullanılamayacaktır.
 • bir müşteri kampanya kapsamında ek kartlar dahil finansbank kredi kartlarıyla en fazla 50.000 tl’lik taksitli ödeme gerçekleştirebilir. 50,000 tl ye kadar yapılacak olan ödemelerde tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacak, olup,  50.000 tl’yi aşan ödemeler ise tek çekim olarak gerçekleştirilecektir.
 • İndirim kodları 3 – 4 Şubat 2014 tarihlerinde müşterilerin banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarına sms ile bildirilecektir.  müşteriler bu kodları 5 – 28 Şubat tarihleri arasında www.n11.com ‘ finansbank kredi kartları ile tek seferde yapacakları 200 tl ve üzeri tek çekim veya taksitli ilk alışverişlerinde kullanabileceklerdir. her kod yalnızca 1 kez kullanabilecektir. ticari kredi kartı sahipleri  kampanyalardan  kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.
 • İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez www.finansbank.com.tr ve tüm finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması ve indirim kuponu kampanyası geçerli olmayacaktır.
 • taksit ve indirim kampanyalarına bireysel ve ticari banka kartları ve sanal kartlar dahil değildir.
  www.n11.com ‘un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi   www.n11.com’ dan alınabilir. finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


DİĞER KAMPANYALAR HABERLERİ

  • oriflame eylül 2014 kataloğu – 9. kampanya kataloğu

   oriflame eylül 2014 kataloğu – 9...

   güneş, deniz ve kumun, cildinize ve saçlarınıza verdiği hasarları, oriflame’in eylül 2014 kataloğundaki ürünlerle onarmaya ve tüm hafta boyunca bakımlı ve güzel olmaya hazır olun…oriflame eylül ayı...

  • a101 kırtasiye Ürünler broşürüi İndirimi 2014

   a101 kırtasiye Ürünler broşürüi İndiri...

   Çocuğunuz okul İhtiyaçları a101 mağazalarında...İndirim marketi a101, okulların açılmasına az bir süre kala, çocuğunuzun okulda ihtiyacı olacak kırtasiye ürünlerinin mağazalarında satışına...

  • annelutfen.com’da axess’ Özel 20 tl chippara hediye

   annelutfen.com’da axess’ Ö...

   1 - 30 eylül 2014 tarihleri arasında axess'ten www.annelutfen.com ’da tek seferde yapacağınız 200 tl ve üzeri alışverişlerde anında 20 tl  chip-para ve vade farksız 6 taksit fırsatı! Üstelik kargo...

  • bebekform.com’da denizbonus’a Özel %15 İndirim!

   bebekform.com’da denizbonus̵...

   denizbank bonus ile eylül ayı boyunca bebekform.com üzerinden yapılan 70 tl ve üzeri alışverişlerde deniz bonus'a özel %15 indirim!kampanya detayı:15% indirim bebekform.com sitesi üzerinden yapılan 70 tl ve...

  • zizigo.com’da axess’e Özel %10 İndirim ve ekstra taksit fırsatı!

   zizigo.com’da axess’e Özel...

   axess'e özel zizigo.com'da 3+4 taksit ve %10 İndirim fırsayını kaçırmayın!kampanya detayı:+4 taksit kampanyası; 01-30 eylül 2014 tarihleri arasında zizigo.com'dan yapacağınız 50 tl ve üzeri vade farksız 2-5...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
TOPlist Health

EN ÇOK OKUNANLAR