Hab3r Son dakika haberler, günlük yurt haberleri
» 
kurt seyit ve Şura son bölüm izle kurt seyit ve Şura tek parça full 1080p izle haberi
a aa
Tarih : 25 Mart 2014 22:53
kurt seyit ve Şura son bölüm izle kurt seyit ve Şura tek parça full 1080p izle haberi
kurt seyit ve Şura son bölüm izle kurt seyit ve Şura tek parça full 1080p  izle haberi
reklam
TOPlist Health

. kurt seyit Şura 3. bölüm full izle. kurt seyit Şura 3. bölüm seyret. … kurt seyit ve Şura 3. bölüm izle, , , fenomen dizi kurt seyit ve Şura yeni bölümü ile tıkla dizi izle

kurt seyit ve Şura 3. bölüm izle 25 mart salı dizisi kurt seyit ve Şura bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

kurt seyit ve Şura 3. bölüm bu akşam saat 20:00’ sizlerle buluşuyor.

peki kurt seyit ve Şura dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

kurt seyit ve Şura 3. bölüm tamamini İzlemek İÇİn aŞaĞidakİ resme tiklayiniz…

kurt seyit ve Şura 3. bölüm Özet

kurt seyit’in ölüm Şura’nın kalbine iyileşmeyecek bir kurşun yarası gibi yerleşir. Öte yandan babasının hastalığı da son aşamaya gelmiştir. yaşadığı çifte acıyla aldığı nefes günden güne eksilir, hayatla olan bağı zayıflar. petro, Şura ve ailesinin zor zamanında yanlarında olurken, Şura’yla geleceğini de verdiği sözlerle inşa etmeye başlar.

celil, uzun zamandır kayıp olmasına rağmen kurt seyit’ten umudu kesmemiştir. onu civar hastanelerde aramayı sürdürür. celil’in kurt seyit’e ulaştığı an, çok uzaklardaki Şura hayata tutunabilmek için son umudunu da kaybeder. 

kurt seyit bulunduğu hastanede gözlerini açtığında aklında sadece Şura’ya bir an önce kavuşmak vardır. Şura ve ailesi ise değişen ülke şartları yüzünden evlerini terk ederek teyzelerinin yanına gitmeye karar verir. 

petro, kurt seyit’in hayatta olduğunu öğrendiğinde, Şura’ya verdiği ölüm haberinin gerçeğe dönüşmesi için hain bir pusu kurar. kurt seyit, Şura’yı bulmak için yola çıktığında uğrayacağı ihanete karşı tek kalkanı aşkı olacaktır. 

DİĞER DİZİ FİLM HABERLERİ HABERLERİ

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
TOPlist Health

EN ÇOK OKUNANLAR