Hab3r Son dakika haberler, günlük yurt haberleri
» 
medcezir son bölüm tek parça izle (medcezir 29. bölüm full izle)
a aa
Tarih : 05 Nisan 2014 9:25
medcezir son bölüm tek parça izle (medcezir 29. bölüm full izle)
medcezir son bölüm tek parça izle (medcezir 29. bölüm full izle)
reklam
TOPlist Health

medcezir izle, medcezir full izle, medcezir son bölüm star tv’izle. medcezir son bölüm full seyret. medcezir izle. medcezir 29. bölüm star tv kanalından full izle. medcezir 29. bölümde acaba neler oldu. medcezir 29. son bölüm star tv kanalından full hd kalitesinde dizi izle…

medcezir izle, medcezir son bölüm yine heyecan dolu geçti. medcezir 29. bölümde mira ile yaman neler yaptı tıkla izle. medcezir 29. son bölüm full tek parç izle…

medcezir 29. bölümde neler oldu?

ada’nın varlığı yaman’la mira’nın ilişkilerinde görmezden geldikleri en büyük sorunu gün yüzüne çıkarır. mira’nın öfkesine karşı yaman’ın tek savunması aşkı olur. mira birlikte geçirdikleri aylardan sonra, yaman’ın kabuğunun altında sakladığı romantik adamla tanışır. 

kenan’ın yerini sağlama almak için oynadığı oyun, selim’in hamleleriyle kimsenin tahmin edemeyeceği boyutlara ulaşır. kenan’ın ardında bıraktığı kıvılcım bir anda alev alır.

asım Şekip kaya’yla ilişkisini ince hesaplar üstüne kuran sude, kulağına çalınan fısıltılardan sonra zaferine daha yaklaşır. öte yandan sedef faruk’un birbirlerinden habersiz attıkları adımlar, karşılarında hiç görmek istemeyecekleri bir düşman yaratacaktır.

yaman’ın tan’ın yattığı hastaneye gidişinin sürpriz bir şekilde ortaya çıkışı, yaman’la selime’e tehdit mesajlarını gönderen kişiye yaklaştırır.

leyla’nın ailesiyle birlikte tozludere’ye gelişinden sonra yaman geçmişte yaptığı hataları tekrarlamamak için temkinli davranır. mira, yaman’ı kıskanmadığı ispatlamaya çalışırken, annesinin tarzına yakışacak bir oyun oynar. bu oyunun sonunda yaman, asla dile getiremeyeceği bir sırrı omuzlayacaktır.

medcezir izle, medcezir canlı izle, medcezir yeni bölüm canlı star tv’izle. medcezir yeni bölüm canlı seyret. medcezir izle. medcezir 29. bölüm star tv kanalından izle. medcezir 29. bölümde acaba neler olacak. medcezir 29. yeni bölüm star tv kanalından naklen full hd kalitesinde dizi izle… 

 medcezir 29. son bölüm canlı star tv’den full izle

Etiketler :

DİĞER DİZİ FİLM HABERLERİ HABERLERİ

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
TOPlist Health

EN ÇOK OKUNANLAR