Hab3r Son dakika haberler, günlük yurt haberleri
» 
muhteşem yüzyıl 123. bölüm izle muhteşem yüzyıl son bölüm full izle
a aa
Tarih : 13 Şubat 2014 11:17
muhteşem yüzyıl 123. bölüm izle muhteşem yüzyıl son bölüm full izle
muhteşem yüzyıl 123. bölüm izle muhteşem yüzyıl son bölüm full izle
reklam
TOPlist Health

muhteşem yüzyıl 123. bölüm izle muhteşem yüzyıl son bölüm full izle. muhteşem yüzyıl son bölüm nefesleri kesti. muhteşem yüzyıl 123. bölümde Şehzade mustafa idam edildi. muhteşem yüzyıl son bölüm kaçıranlar için full izle. muhteşem yüzyıl 123. bölüm izle. muhteşem yüzyıl son bölüm Şehzade mustafa’nın idam sahnesi full izle. muhteşem yüzyıl izle. muhteşem yüzyıl 123. son bölüm star tv‘den full donmadan kesintisiz izle.

muhteşem yüzyıl 123. bölüm Şhzade mustafa idam ediliyor.

mustafa’nın ölümüne hükmeden süleyman, sessizliğe bürünüyor. mustafa, süleyman’dan gelen emirle ordugaha çağırılıyor. süleyman’ın halinden korkan hürrem ise mustafa’nın sona yaklaştığını anlıyor. herkes mustafa’nın ordugaha gitmesini engellemeye çalışırken, mustafa babasının kendisine kıyacağına inanmak istemiyor!  cihangir, babasından mustafa’yı öldürmeyeceğine dair söz alıyor! atmaca taşlıcalı mustafa’dan gizli bir isyan tertip ediyor. son anda ihaneti anlayan atmaca, ölümle burun buruna geliyor. şehzade mustafa çadıra giriyor.

sultan süleyman kararını vermiştir!
süleyman verdiği kararın ağırlığıyla sessizliğe bürünür. o’nun bu hali hürrem’i korkutur. cihangir ve bayezıt, süleyman’ı mustafa’ya tuzak kurulduğuna ikna etmek ister. süleyman ise kararını vermiştir.

süleyman mustafa’yı ordugaha çağırır.mahidevran ve nisa, mustafa’nın süleyman’ın karşısına çıkmasını engellemeye çalışırlar. mustafa, babasının kendisini öldüreceğine inanmak istemez.

atmaca ve taşlıcalı, mustafa’dan habersiz bir isyan hazırlar. atmaca ordugaha gidip, yeniçeri ağalarını plandan haberdar eder. mustafa asla o çadıra girmeyecektir. ancak içlerindeki hainden yoktur.

mustafa, babasının kendisine kıyacağına inanmak istemiyor!
cihangir, süleyman’dan abisini öldürmeyeceğine dair söz alır. Şehzade mustafa ordugaha gelir. çadırına üzerinde süleyman’ın mustafa’yı öldüreceği yazan bir not atılır. mustafa kuşkulansa cihangir’den aldığı sözle babasına olan inancı artar.

mustafa babasının çadırına yürürken, atmaca kendilerine ihanet edildiğini anlar. mustafa çadıra girer. dilsiz cellatları görünce babasının kendisinden vazgeçtiğini anlayan mustafa için artık çok geçtir…..
 

 muhteşem yüzyıl son bölüm full izle!

Etiketler :

DİĞER DİZİ FİLM HABERLERİ HABERLERİ

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
TOPlist Health

EN ÇOK OKUNANLAR