Hab3r Son dakika haberler, günlük yurt haberleri
» 
ne diyosun 4. bölüm izle full tek parça izle (son bölüm izle) haberi
a aa
Tarih : 11 Mart 2014 10:50
ne diyosun 4. bölüm izle full tek parça izle (son bölüm izle) haberi
ne diyosun 4. bölüm izle full tek parça izle (son bölüm izle) haberi
reklam
TOPlist Health

4. bölüm izle (son bölüm izle). 4. bölüm full izle. 4. bölüm (son bölüm izle) seyret. son bölüm izle , , , fenomen dizi ne diyosun yeni bölümü ile

ne diyosun 4. bölüm (son bölüm izle) izle 10 mart pazartesi dizisi ne diyosun bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

ne diyosun 4. bölüm bu akşam saat 20:00’ sizlerle buluşuyor.

peki ne diyosun dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? diziye ait bölüm özetini fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

ne dİyosun 4. bÖlÜm (son bÖlÜm İzle) tamamini İzlemek İÇİn aŞaĞidakİ resme tiklayiniz…

ne diyosuun 4. bölüm özeti

ne diyosuun dizisinde ali kemal, cansu’ya kırıldığı için kayıplara karışmıştır. cansu, derman ve binnur, ali kemal’in her ayrılıkta, terapi niyetine gittiği mekanlara tek tek bakmalarına rağmen, ali kemal’i bulamazlar. ne diyosuundizisinde ali kemal’in gidişinden çok etkilenen cansu, baktığı her yerde, her yüzde onu görmektedir. bu ruh hali cansu’yu komik durumlara düşürür.

ne diyosuun dizisinde bu sırada ali kemal ayrılık acısını, esnafın getir-götür işlerine bakarak hafifletmeye çalışmaktadır. türkiye sempati güzeli’nin fotoğraf setine bir kasa elma teslim ederken, şansı yaver gider ve çekimin erkek modeli olur. ne diyosuun dizisinde çekimden bir fotoğraf karesinin twitter’ düşmesiyle, ali kemal kısa zamanda bir sosyal medya fenomenine dönüşür.

ne diyosuun dizisinde cansu, ali kemal yüzünden iş yerinde çok ciddi bir problem yaşar. bu, cansu için bardağı taşıran son damladır.

ne diyosuun dizisinde ali kemal, bir internet sosyopatı olan vendetta nedim’den tehdit videoları almıştır. vendetta, ali kemal’i bir gökdelenin tepesine çıkmak zorunda bırakır. ne diyosuun dizisinde ali kemal’i kurtarmaya giden cansu, binnur ve derman, yol boyunca “trafik kurallarının hayatımızdaki yeri ve önemini” keşfedecektir.

 

DİĞER DİZİ FİLM HABERLERİ HABERLERİ

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
TOPlist Health

EN ÇOK OKUNANLAR