Hab3r Son dakika haberler, günlük yurt haberleri
» 
son bÖlÜm star tv dizisi muhteşem yüzyıl 119. bölüm izle full tek parça izle star tv dizi izle haberi
a aa
Tarih : 18 Ocak 2014 20:38
son bÖlÜm star tv dizisi muhteşem yüzyıl 119. bölüm izle full tek parça izle star tv dizi izle haberi
son bÖlÜm star tv dizisi muhteşem yüzyıl 119. bölüm izle full tek parça izle star tv dizi izle haberi
reklam
TOPlist Health

119. bölüm izle. 119. bölüm full izle. 119. bölüm seyret. son bölüm izle … muhteşem yüzyıl 119. bölüm izle, , , fenomen dizi muhteşem yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle

muhteşem yüzyıl 119. bölüm izle 15 ocak Çarşamba dizisi muhteşem yüzyıl bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

muhteşem yüzyıl 119. bölüm bu akşam saat 20:00’ sizlerle buluşuyor.

peki muhteşem yüzyıl dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? diziye ait bölüm özetini fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

muhteŞem yÜzyil 119. bÖlÜm tamamini İzlemek İÇİn aŞaĞidakİ resme tiklayiniz…

muhteşem yüzyıl 119. bölüm özeti

muhteşem yüzyıl son bölümde mustafa, her şeye rağmen babasının hayatını kurtarmak için harekete geçiyor. süleyman ise suikastin arkasında mustafa’nın olduğundan şüpheleniyor. lehistan prensesi anna, saraya geliyor. piri reis, hürrem’e saldırı düzenlemeye karar veriyor. saldırıda hürrem icin değerli biri hayatını kaybediyor. muhteşem yüzyıl son bölümde ölürken verdiği sır, hürrem’ i alt üst ediyor. mustafa ve bayezit, devleti birlikte yönetmek için anlaşma yapıyor. bunu öğrenen hürrem gözünü selim’ e çeviriyor. süleyman, tüm ordunun gözü önünde hastalığın pençesine düşüyor!

muhteşem yüzyıl son bölümde çevresindeki herkes mustafa‘yı tahta yürümesi için ikna etmeye çalışır. mustafa ise babasını kurtarmak için yola çıkar. son anda yetişen mustafa’nın suikastten hab3r olması süleyman’ı şüpheye düşürür. muhteşem yüzyıl son bölümde lehistan prensesi anna ortalığı karıştırıyor! muhteşem yüzyıl son bölümde lehistan prensesi anna’nın gelişi, sarayda bir heyecan yaratır. nurbanu, prensesin selim’e yakınlığını kıskanır.ancak prensesin gelişinin başka bir sebebi vardır. fatma, elkas’ın dönüşünü sabırsızlıkla beklerken, elkas süleyman’ ın gözündeki değerini kaybeder.

muhteşem yüzyıl son bölümde tahta çıkmak isteyen selim, bunu yalnız başaramayacağının farkındadır. annesinin desteğini arkasına almak icin uğraşırken, bir yandan sokollu’ya yanaşır. hürrem oğlundaki değişimi şaşkınlıkla izlemektedir. muhteşem yüzyıl son bölümde mustafa kardeş kanı dökmeyeceğine, bayezıt da abisi tahta çıktığında yanında olacağına dair söz verir. bu anlaşmayı öğrenen hürrem, selim’i desteklemeye karar verir. muhteşem yüzyıl son bölümde piri reis, mustafa’yı tahta geçirmek için hürrem’i ortadan kaldırmaya karar verir. hürrem’e yapılan saldırıda herkes için önemli biri yaralanır. bu kişinin ölümü hürrem’den saklanan büyük bir sırrı açığa çıkarır. hastalığı ilerleyen süleyman ise ordugahta herkesin önünde yere yığılır.

 

DİĞER DİZİ FİLM HABERLERİ HABERLERİ

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
TOPlist Health

EN ÇOK OKUNANLAR